Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center to szkoła Kickboxingu oraz Boksu Olimpijskiego która znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, oficjalnie funkcjonuje od 2008 roku, ale Head Coach Krzysztof Toma kształci młodzież i dorosłych od 1984 roku.

Tom Center to klub sportowy licencjonowany przez Polski Związek Kickboxingu który zrzeszony jest w Polskim Komitecie Olimpijskim, oraz w Międzynarodowej organizacji WAKO która współpracuje z MKOL’em. Nasz klub posiada również licencje Polskiego Związku Bokserskiego, a nasi zawodnicy startują w tej dyscyplinie na szczeblu lokalnym i krajowym.

W 2020 roku oddana do użytku została nowa siedziba klubu, która znajduje się w biurowcu starej ”Piomy” przy ulicy Romana Dmowskiego 38. Dziś z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie Piotrkowa gdzie łączy się najwyższa jakość sportowa z warunkami godnymi centrum przygotowań olimpijskich. W przyszłości uczynimy Piotrków Trybunalski stolicą sztuk walki, a zjeżdżać będą do nas zawodnicy z całej Europy.

Kickboxing to sport który dzieli się na poszczególne formuły: Full Contact, Low Kick, K1, Light Contact, Kick Light, Point Fighting, Formy przy muzyce.

W Tom Center specjalizujemy się w formułach w Kick Light’cie oraz Light Contact’cie , formułach lekkich które rozgrywane są na planszy.

W każdej formule organizowane są osobne turnieje mistrzowskie. Zwycięzcy mistrzostw polski w danych formułach powoływani są do kadr narodowych.

Zawodnicy którzy reprezentują wyższy poziom startują również w cyklu zawodów Pucharu świata/ Pucharu Europy- kolejno – Dublin, Insbruk, Budapeszt, Rimini, Amsterdam, Antalaya, Moskwa, Oslo,Cancun .